Viskas rankoms

Manikiuras kainininkas

IBX terapija – tai revoliucija nagų priežiūroje

Silpni ir sluoksniuojasi nagai?

IBX terapija – tai revoliucija nagų priežiūroje

Greičiausiai visos moterys ir merginos pritars, kad kiekvienai norisi turėti bent jau minimaliai tvarkingus ir sveikus nagus, kad mažiau keltų rūpesčių juos tvarkant ar beieškant tinkamų priemonių kaip nagučius pastiprinti.

IBX pries ir po

Read more

Nagų priežiūra: Ką daryti jei įskilo nagas?

Greičiausiai kiekviena moteris ar mergina gali pasakyti apie sugadintą nuotaiką, kuomet ilgai auginti nagai, ima ir vienas iš jų įskyla ar įplyšta. Juk taip nesinori visų trumpinti, nes kartais nagas įplyšta visai nedėkingoje vietoje, kur net patrumpinus nagą, įplyšimas lieka giliai ant pačio nago plokštelės vidurio.

Read more

Ilgalaikis lakavimas – tai iššūkis Jūsų nagams atrodyti nepriekaištingai

Namie daromas manikiūras gali tapti tikru kantrybės išbandymu – tokia procedūra ilgai užtrunka, reikalauja daug pastangų, o įprastas lakas niekada ilgai nesilaiko. Vis dėlto ar kiekviena gali sau leisti kas savaitę lankytis grožio salonuose? Ar netampa tai daug kantrybės reikalaujančia pareiga?geliniai-lakai

Read more

Manikiūras neščiosioms Vilniuje

Saugaus manikiūro ir pedikiūro malonumai nėščiosioms

saugus-manikiuras-nescioms (1)Nesijaučiate gerai be pedikiūro ar be manikiūro? Jei laukiatės mažylio ir nerimaujate, ar naudojamos priemonės nebus kenksmingos? Tuomet turime jums gerų naujienų – puoselėti nagus nėštumo laikotarpiu yra visiškai saugu. Jūs netgi galite išnaudoti savo, kaip nėščiosios, privalumus – dėl hormonų šiuo laikotarpiu tikėtina, jog jūsų nagai augs greičiau ir bus stipresni.

Nėra jokio reikalo atsisakyti jūsų taip mėgstamų manikiūro-pedikiūro procedūrų šiuo ypatingu laikotarpiu. Ne tik palepinsite save, bet procedūrų metu suteikti masažai (kai kurie salonai juos įtraukia į savo paslaugas) pagerins kraujo cirkuliaciją ir sumažins pėdų patinimą.

Read more

Parafino procedūra rankoms

Parafino nauda rankoms

parafino-naudaDaugeliui moterų žinoma, kad parafino aplikacijos padedai odai atsigauti, t. y., ji tampa labiau elastinga, švelni. O kas yra parafinas? Jis naudojamas pramonėje žvakėms, pieštukamas gaminti, bei kosmetikoje ir medicinoje. Parafinas išgaunamas iš naftos, jį perdirbant. Tai yra vaškas.

Parafino atsiradimo istorija, minima dar Romos Imperijos laikais, kuomet, parafinas buvo naudojamas masažo terapijoms.

Read more