Saugaus manikiūro ir pedikiūro malonumai nėščiosioms

saugus-manikiuras-nescioms (1)Nesijaučiate gerai be pedikiūro ar be manikiūro? Jei laukiatės mažylio ir nerimaujate, ar naudojamos priemonės nebus kenksmingos? Tuomet turime jums gerų naujienų – puoselėti nagus nėštumo laikotarpiu yra visiškai saugu. Jūs netgi galite išnaudoti savo, kaip nėščiosios, privalumus – dėl hormonų šiuo laikotarpiu tikėtina, jog jūsų nagai augs greičiau ir bus stipresni.

Nėra jokio reikalo atsisakyti jūsų taip mėgstamų manikiūro-pedikiūro procedūrų šiuo ypatingu laikotarpiu. Ne tik palepinsite save, bet procedūrų metu suteikti masažai (kai kurie salonai juos įtraukia į savo paslaugas) pagerins kraujo cirkuliaciją ir sumažins pėdų patinimą.

[sužinoti daugiau]

Parafino nauda rankoms

parafino-naudaDaugeliui moterų žinoma, kad parafino aplikacijos padedai odai atsigauti, t. y., ji tampa labiau elastinga, švelni. O kas yra parafinas? Jis naudojamas pramonėje žvakėms, pieštukamas gaminti, bei kosmetikoje ir medicinoje. Parafinas išgaunamas iš naftos, jį perdirbant. Tai yra vaškas.

Parafino atsiradimo istorija, minima dar Romos Imperijos laikais, kuomet, parafinas buvo naudojamas masažo terapijoms. [sužinoti daugiau]

  • Karštos naujienos

    Užsisakyti naujienlaiškį. Puiki galimybė el. paštu gauti Ambra siūlomas akcijas, naujienas ir straipsnius kaip puoselėti Jūsų grožį. Norėdami gauti Ambra naujienlaiškį įveskite PAGRINDINĮ el. pašto adresą.
  • Pasiūlymai ir Naujienos