APIE MUS

Turbūt kiekviena moteris pritars, kad intensyvus gyvenimo būdas atima iš mūsų laiką pasirūpinti pačioms savimi, o nuovargis ir permainingi orai – tai geros nuotaikos priešai, labai dažnai mažinantys norą pagalvoti apie grožio malonumus. Leiskite sau sustoti trumpam, nes esate vertos nors dalelę savo kūno palepinti.

[lsvr_grid_row]

[lsvr_grid_column size=”5″ breakpoint=”md” offset=”0″]

Moterys ir panelės, besirūpinančios savo grožiu, kartais turi praeiti ilgą kelią, norėdamos rasti sau tinkamą ir gerą grožio saloną. Tad, suprantame, kad labai svarbu rasti patikimą ir gerą manikiūrininkę Vilniuje, kuriai galėtumėte patikėti pasirūpinti Jūsų rankomis ir kojomis.

Grožio salonas Vilniuje Ambra teikia rankų ir pėdų grožio procedūras, kurios skatina klientus atsipalaiduoti ir palepinti save malonioje aplinkoje.

Grožio procedūros Vilniuje atliekamos salone Ambra, kur naudojami tik gerai žinomi ir laiko patikrinti produktai, o įrankiai patikimai sterilizuojami ir dezinfekuojami stebint klientui.

Čia galėsite išsirinkti Jums labiausiai patinkančią nagų lako spalvą iš plačiai Lietuvoje naudojamų ir jau įgavusių palankių atsiliepimų Harmony Gelish, ORLY, bei IBI prekinių ženklų linijos.

Siekiame nuolat atnaujinti spalvų paletę, užtikrinant platų pasirinkimą. Visada džiaugiamės klientų pasirinkta spalva ar galėdami pasiūlyti išbandyti konkretų atspalvį.
[/lsvr_grid_column]

[lsvr_grid_column size=”7″ breakpoint=”md” offset=”0″]

manikiuro-paslaugos-ambra.lt

[/lsvr_grid_column]

[/lsvr_grid_row]

[lsvr_divider whitespace_size=”m-small” transparent=”no” inview_anim=”none”]

[lsvr_testimonial portrait=”https://www.ambra.lt/wp-content/uploads/2016/02/laigirda.png” source=”Mėgstu spalvas ir jomis gyvenu. Tikiu posakiu, kuris sako: „Siela yra nuspalvinta ta pačia spalva kaip ir mintys.“ Markas Aurelijus. Kviečiu pasinerti į spalvas ir jaustis savimi pasitikinčia ir kerinčia. Nebijokite intriguoti – kuomet Jūs jaučiatės nuostabiai, vadinasi, ta spalva Jums puikiai tinka. Laigirda Bondarenko” inview_anim=”none”]

[/lsvr_testimonial]

[lsvr_divider whitespace_size=”m-small” transparent=”no” inview_anim=”none”]

Tai Jūsų laikas. Esame įsipareigoję užtikrinti komfortą ir pasitenkimą procedūros metu. Būsime laimingi galėdami ilgam priminti Ambra.

[addtoany] [kkstarratings]

[template id=”97″]