parafino-naudaDaugeliui moterų žinoma, kad parafino aplikacijos padedai odai atsigauti, t. y., ji tampa labiau elastinga, švelni. O kas yra parafinas? Jis naudojamas pramonėje žvakėms, pieštukamas gaminti, bei kosmetikoje ir medicinoje. Parafinas išgaunamas iš naftos, jį perdirbant. Tai yra vaškas.

Parafino atsiradimo istorija, minima dar Romos Imperijos laikais, kuomet, parafinas buvo naudojamas masažo terapijoms.

Vėliau, parafino nauda pasiteisino ir buvo plačiai naudojama sportininkams ar žmonėms, patyrusiems įvairias fizines traumas, t. y., po lūžių, sausgyslių patempimo, išnirimų. Parafino vonelės nauda – gydymas šiluma. Parafino procedūros metu, šilumai skverbiantis į audinius, atpalaiduojami raumenys, mažinamas raumenų sąstingis, stimuliuojama kraujotaka. Parafinas naudingas mažinti artrito skausmus, šalančioms galūnėms gydyti.

Šiai dienai, parafino vonelės ir įvairios parafino procedūros naudojamos kurortuose, SPA centruose, bei grožio salonuose. Vienoje iš grožio procedūrų, vaškas naudojamas šalinti nepageidaujamus odos plaukelius. Kitos procedūros, kuriose naudojamas parafinas, tai tokios kaip parafino vonelės rankoms, kojoms, bei parafinas veidui.

Rankų odos priežiūrai naudojamos parafino aplikacijos, gali būti puiki pagalbinė priemonė pėdoms ir naudojama kaip parafino vonelės kojoms.
Parafino kaukė rankoms, puikiai tinka kaip vonelė nagams. Po parafino aplikacijų, nagai skatinami augti sveikesniais, ypač tinka skilinėjantiems, lūžinėjantiems nagams. Kadangi po procedūros, parafino vonelės nauda rankoms jaučiama keletą dienų, verta pagalvoti ar labai brangios rankų kaukės gali būti tokios veiksmingos kaip parafinas, juolab, kad parafino vonelės procedūros kaina tikrai nėra sunkiai pasiekiama. O norintiems pasidaryti parafino voneles rankoms namuose, gali nebrangiai įsigyti su galiojančia parafino vonelės akcija. Galėsite palepinti ne tik rankas, bet taip pat daryti parafino voneles pėdoms, bei nagų voneles.

Ar saugus parafinas vonelėms?

Parafinas ir parafino vonelės naudojimas namuose yra saugus grožio ir sveikatos procedūroms, tačiau, derėtų nepamiršti atsargumo priemonių. Svarbu, kad vaškas nebūtų per daug įkaitintas. Parafinas vonelėje įkaitinamas ir tinkamas naudoti iki 53-55 laipsnių temperatūros, todėl jis tikrai nėra pavojingai karštas odai. Parafino vonelės netinka tiems, kuriems ant odos yra atsiradusios opos ar kitokie odos uždegimai. Visada rekomenduojam pasikliauti specialistų siūloma parafino vonelės rankoms bei kojoms paslauga ir ja saugiai pasinaudoti.