Ar esate lankęsi SPA centre? Jeigu taip, tuomet sutiksite, jog įspūdžiai čia neprilygstami. Čia ne tik atliekamas manikiūras ir pedikiūras, bet galima pailsėti bei atsipalaiduoti po ilgos darbo dienos.

spa-manikiuro-nauda

SPA manikiūras ir SPA pedikiūras yra viena geriausių procedūrų dalių. Pasidaryti manikiūrą ir pedikiūrą – jau seniai nebe prabanga, o būtinybė. Daugelis klientų, nepriklausomai nuo amžiaus, skundžiasi sutrūkinėjusia oda kulnų srityje.

Nieko nestebina drėgmės reikalaujančios rankos, išsausėjusios alkūnės ar šiurkščios pėdos. Taigi kūno drėkinimas toks pat svarbus, kaip ir bet kurios kitos procedūros.

Odos sausėjimą ir porų užsikimšimą sukelia negyvos ląstelės, per tam tikrą laiką susikaupusios paviršiuje. SPA pedikiūras pradedamas šveitimu, metodu, kuris įprastas, norint pašalinti negyvas ląsteles. Pedikiūras daromas atsižvelgiant į pėdų išsausėjimo laipsnį. Atliekamas pėdų masažas, kuris kartu su drėkinančiu kremu bei pėdų kauke padeda užtikrinti drėgmės išsaugojimą.

SPA manikiūro eiga iš esmės nesiskiria nuo pedikiūro. Dažnai naudojami aromatinių druskų šveitikliai ir drėkinančios kaukės, kurios yra būtinos, norint užtikrinti reikalingo drėgmės kiekio palaikymą. Kai kada taikoma parafino vonelių terapija. Atliekamas nagų dildymas, formos suteikimas ir poliravimas. SPA manikiūro specialistas visada padės išsirinkti tinkamas nagų lako spalvas, bei galimybe rinktis gelinius, akrilinius nagus ar priklijuojamus „tipsus“. O gal nuspręsite pasirinkti kokią nors nagų dailę ar dailę su spindinčiais kristalais? Manikiūro pabaigoje naudojami įvairūs minkštikliai, specialūs kremai ar aliejai, skirti atplalaiduojamam rankų masažui ir bei minkštinantys rankas, paliekant jas švelnias kaip šilką.

SPA manikiūras gali būti skirtas tik nagams, tik rankoms arba abiems kartu. Visada svarbu įsitikinti, jog įrankiai tinkamai paruošti. Kadangi jie naudojami daugelio žmonių rankoms tvarkyti, didėja rizika užsikrėsti infekcija.

SPA pedikiūras ir SPA manikiūras kaina gali skirtis nuo įprastuose salonuose atliekamų procedūrų. Tai priklauso nuo aplinkos, kurią SPA centras Jums gali pasiūlyti – interjero, apšvietimo, malonios atmosferos ir papildomų procedūrų, skirtų Jūsų rankoms ir pėdoms.

Mėgstu spalvas ir jomis gyvenu. Tikiu posakiu, kuris sako: „Siela yra nuspalvinta ta pačia spalva kaip ir mintys.“ Markas Aurelijus. Kviečiu pasinerti į spalvas ir jaustis savimi pasitikinčia ir kerinčia. Nebijokite intriguoti – kuomet Jūs jaučiatės nuostabiai, vadinasi, ta spalva Jums puikiai tinka.
  • Karštos naujienos

    Užsisakyti naujienlaiškį. Puiki galimybė el. paštu gauti Ambra siūlomas akcijas, naujienas ir straipsnius kaip puoselėti Jūsų grožį. Norėdami gauti Ambra naujienlaiškį įveskite PAGRINDINĮ el. pašto adresą.
  • Pasiūlymai ir Naujienos