Ilgalaikis gelinis lakavimas

[lsvr_alert_message type=”info” closable=”yes” inview_anim=”fadeInRight”]

Šiuo metu užsisakius gelinį nagų lakavimą, parafino terapija su gydomuoju kremu (15 min) – 3 €. Daugiau pasiūlymų.

[/lsvr_alert_message]

Ilgalaikis gelinis manikiūras suteikia galimybę džiaugtis tvarkingais ir išpuoselėtais nagais ne vieną dieną. Ilgalaikis trumpų ir ilgų nagų lakavimas geliu skiriasi nuo įprasto lakavimo tuo, kad gelinis lakas stingsta UV arba LED šviesoje ir laikosi iki 3 – 5 savaičių.

Ilgalaikis manikiūras – neabejotinai labai praktiškas dalykas: ką tik nulakuoti nagai greitai išdžiūva, nereikia baiminantis, jog netyčia sugadinsite visą darbą. Taip pat gelinis nagų lakavimas yra puikus pasirinkimas ruošiantis atostogoms ar ypatingoms progoms, kai rankos turi atrodyti nepriekaištingai.

Ilgalaikis gelinis lakavimas Vilniuje

Svarbu paminėti, kad gelinis nagų lakavimas nelabai tiks toms, kurių nagai linkę sluoksniuotis, nes besisluoksniuojantis nagas gali atkelti nago plokštelės gelinio lako sluoksnį. Taip pat pastebėta, jog ilgalaikis lakavimas laikosi trumpiau, jei moters rankos ar delnai yra linkę labai prakaituoti.

Gelinio lako nauda Jūsų nagams:

  • Gelinis lakas nesilupinėja,
  • Nagai nelūžinėja ir netrūkinėja,
  • Gelinis lakas greitai išdžiūsta ir nesitepa,
  • Manikiūras itin ilgai išlieka ir nepriekaištingai atrodo.

Ilgalaikio lakavimo eiga:

  • Iš pradžių pašiaušiamas nago plokštelės paviršius, nuvalomos dulkės, nuriebalinimas nagas. Tuomet jis padengiamas pagrindu, skirtu geliniam lakui ir laikoma LED (30 sek) lempoje.
  • Nuo nago nuvalomas pagrindo perteklius ir ant jo lakuojamas, pasirinktos gelinio lako spalvos, pirmas sluoksnis. Palaikoma LED lempoje (30 sek).
  • Lakuojamas antras sluoksnis, palaikoma LED lempoje (30 sek), Priklausomai nuo gelinio lako pigmento – gali būti lakuojamas dar vienas lako sluoksnis.
  • Tuomet lakuojamas viršutinis gelinio lako sluoksnis ir dedama į LED lempą 30 sekundžių. Nuo viso nago plokštelės nuvalomas lipnumas. Galiausiai nagas ir odelės įtrinamos maitinamuoju aliejumi.

Ilgalaikis gelinis lakavimas ilgam išlaikys Jūsų kojų nagus estetiškus ir tvarkingus. Ilgalaikiu geliniu laku padengus kojų nagus, jie apsaugomi nuo skilinėjimo, lūžinėjimo ar kitokio pažeidimo. Pedikiūras su geliniu lakavimu – tai praktiška, gražu be didesnių rūpesčių.

Ilgalaikis lakavimas Vilniuje atliekamas grožio studijoje Ambra. Kviečiame apsilankyti!

[addtoany] [kkstarratings]