Lakavimas

[lsvr_alert_message type=”info” closable=”yes” inview_anim=”fadeInRight”]

Šiuo metu užsisakius gelinį nagų lakavimą, parafino terapija su gydomuoju kremu (15 min) – 3 €. Daugiau pasiūlymų.

[/lsvr_alert_message]

Greičiausiai sutiksite, kad moteris nori atrodyti kerinti ir išsiskirianti iš minios, galbūt nauju drabužiu ar įspūdingu papuošalu. Tačiau naujo drabužio ar papuošalo paieška gali užtrukti visą ar kelias dienas, o galiausiai būsite pavargusios. Tokiu atveju, pats tinkamiausias būdas save maloniai nustebinti, bei palepinti – tai rankų ar kojų nagų lakavimas. Tikrai liksite nenusivylusios, pailsėjusios, o juolab, išsiskiriančiai kerinčios. Pasinerkite į spalvų ir žavesio pasaulį!

gelinis-ilgalaikis-lakavimas

Būkite žavingos ir nepamirškite pasirūpinti bei papuošti savo rankų ir kojų nagus įvairiomis spalvomis bei detalėmis. Ilgalaikis gelinis nagų lakavimas šiuo metu muša rekordus, nes tai tikrai yra labai patogu skubančios ir norinčios atrodyti visada gražiai.

[addtoany] [kkstarratings]

Daugiau informacijos apie kainas [lsvr_button link=”https://www.ambra.lt/kainos/” target=”default” size=”m-normal” color=”m-color-2″ style=”m-type-4″ inview_anim=”none”]Žiūrėti kainas[/lsvr_button] [lsvr_button link=”https://www.ambra.lt/galerija/” target=”default” size=”m-normal” color=”m-color-1″ style=”m-type-1″ inview_anim=”none”]Galerija[/lsvr_button]

[template id=”93″]