Pedikiūras

[lsvr_alert_message type=”info” closable=”yes” inview_anim=”fadeInRight”]

Šiuo metu užsisakius gelinį nagų lakavimą, parafino terapija su gydomuoju kremu (15 min) – 3 €. Daugiau pasiūlymų.

[/lsvr_alert_message]

Baigiantis šaltajam sezonui, kuomet norisi kuo greičiau išsitraukti iš batų dėžių atvirus batelius ir basutes, susimąstome, kad pats metas pasirūpinti pėdomis. Tampa aktualus pėdų tvarkymas ir nagų lakavimas, idant nebūtų nejauku jas parodyti viešai.

pedikiuras-vilniuje

Tvarkingos pėdos – tai akcentas, suteikiantis lengvumo pojūtį moterims ir panelėms. Tačiau labai klaidinga manyti, kad pėdos turi būti prižiūrėtos tik šiltuoju metų laiku. Pėdomis turime rūpintis ištisus metus, taip dažnai kaip ir rankomis, juolab, jei pėdų oda linkusi ragėti, o žiemos metu ant išvargintų kojų auliniuose batuose atsiranda nuospaudų. Pedikiūras yra puiki išeitis padailinti pėdas ir paryškinti kojų nagus, o ilgalaikis pedikiūras, geliniu lakavimu, stebins ne tik pėdų savininkę, bet ir šalia esančius, nes lako spalva išliks keletą savaičių.

Kreipiantis į pedikiūro meistrą, Jūsų pėdomis bus pasirūpinta naudojant saugias priemones, bei suteikiant informacijos ir patarimų, kaip išvengti netaisyklingos nagų priežiūros. Kaip manikiūro, taip ir pedikiūro tipus, klientui pageidaujant, bei atsižvelgiant į kliento pėdos būklę, galima pasirinkti.

Siūloma apsilankyti ir pasinaudoti Ambra teikiama procedūra – pedikiūras Vilniuje, padėsime, patarsime, kaip pėdas išlaikyti ilgai tvarkingas, gražias ir sveikas.

[addtoany] [kkstarratings]

Detalesnė informacija apie paslaugų kainas [lsvr_button link=”https://www.ambra.lt/kainos/” target=”default” size=”m-normal” color=”m-color-2″ style=”m-type-4″ inview_anim=”none”]Žiūrėti kainas[/lsvr_button] [lsvr_button link=”https://www.ambra.lt/galerija/” target=”default” size=”m-normal” color=”m-color-1″ style=”m-type-1″ inview_anim=”none”]Galerija[/lsvr_button]

[template id=”93″]