Parafino terapija rankoms ir kojoms

[lsvr_alert_message type=”info” closable=”yes” inview_anim=”fadeInRight”]

Šiuo metu užsisakius gelinį nagų lakavimą, parafino terapija su gydomuoju kremu (15 min) – 3 €. Daugiau pasiūlymų.

[/lsvr_alert_message]

Ar žinojote, kaip greitai ir ilgam užtikrinti rankų bei kojų odos švelnumą? Dauguma moterų nuolat išbando įvairiausias priemones šerpetojusiai odai atgaivinti, tačiau ne visos būna tokios veiksmingos ar ilgalaikės kaip parafino kaukė.

ranku-parafinas

Parafino procedūra rankoms ir kojoms, atjaunina, drėkina sausą ir nužvarbusią odą. Oda tampa ilgam elastinga ir švelni. Prieš pradedant parafino terapiją rankoms ar kojoms, pirmiausia, galūnės nuvalomos šveičiamuoju kremu (pilingu), kurio metu pašalinamos negyvos odos ląstelės, taip užtikrinant, kad poros lengviau atsivertų. Po šveičiamojo kremo, oda padengiama gydomuoju kremu turinčio alantoino ir alavijo ekstrakto, kuris veikia odą stangrinančiai, suteikdamas jai ypatingo elastingumo, o egzotiški mango ir pasifloro aliejai lygina, regeneruoja bei stiprina rankų odą. Keliais sluoksniais padengtos parafinu rankos ar pėdos, įvyniojamos ir laikomos šiltai iki 15 minučių. Šiluma išskleidžia prakaitą, kurio metu pasišalina toksinai, pagerėja kraujotaka.

Parafino vonelės nauda didžiulė sąnarių skausmui ir uždegimui mažinti, pagerinti limfos apytakai. Parafino vonelės sustiprina nagus, pagerina jų būklę.
Parafino vonelės rankoms ir kojoms puikiai atpalaiduoja raumenis, mažina raumenų spazmus ir sustingimą. Tinka po įvairių traumų ar lūžių, sausgyslių patempimo, kuomet rekomenduojamas gydymas šiluma. Parafino terapija – idealus būdas malšinti nerimą ar įtampą.

Rekomenduojama kartoti parafino vonelės procedūrą rankoms ar kojoms kas 2-3 savaitės. Parafino nauda ir efektas pastebimas iš karto, kuris išlieka iki savaitės.

[addtoany] [kkstarratings]

Detalesnė informacija apie paslaugų kainas [lsvr_button link=”https://www.ambra.lt/kainos/” target=”default” size=”m-normal” color=”m-color-2″ style=”m-type-4″ inview_anim=”none”]Žiūrėti kainas[/lsvr_button] [lsvr_button link=”https://www.ambra.lt/galerija/” target=”default” size=”m-normal” color=”m-color-1″ style=”m-type-1″ inview_anim=”none”]Galerija[/lsvr_button]