Manikiūras

[lsvr_alert_message type=”info” closable=”yes” inview_anim=”fadeInRight”]

Šiuo metu užsisakius gelinį nagų lakavimą, parafino terapija su gydomuoju kremu (15 min) – 3 €. Daugiau pasiūlymų.

[/lsvr_alert_message]

Kaip dažnai rūpinatės savo rankų grožiu? Ar pastebėjote, kad ilgai neprižiūrėtos rankos ir nagų odelės tampa sausos ir šiurkščios?

manikiuro-paslaugos
Manikiūras galimas tiek namų sąlygomis, tiek naudojantis meistro paslaugomis. Tik riekia nepamiršti, kad tai turėtų būti saugus manikiūras, kuris nesudirgintų Jūsų rankų odos ir nepažeistų pačių nagų. Nagų manikiūras prasideda, kaip žinoma, pirmiausia nuo seno lako nuvalymo, toliau, priklausomai nuo pasirinkto manikiūro tipo, tvarkomi nagai, odelės, puoselėjama rankų oda.

Kaip ir minėta aukščiau, rankų nagus galima susitvarkyti namų sąlygomis. Toks paprastas nagų manikiūras atliekamas pasikliaujant bendra informacija, kaip sutvarkyti nagų odeles, suteikti nagams formą, neturint profesionalių priemonių ir pasiruošimo, o naudojantis tik pagrindiniais manikiūro įrankiais. Manikiūro meistrai, Jums gali pasiūlyti profesionalias manikiūro Vilniuje paslaugas, pasirenkant manikiūro tipą ir jo eigą. Be klasinikio, higieninio manikiūro siūlome išbandyti ir mini manikiūrą, na o jei norite pailsėti ir atsipalaiduoti, pasilepinkite rankų masažu ar SPA manikiūru. Stipriosios lyties atstovams siūlome procedūrą, pritaikytą specialiai jiems – vyrišką manikiūrą.

Manikiūras Vilniuje – labai mėgiama moterų ir panelių procedūra, todėl kviečiame išbandyti mūsų teikiamas manikūro paslaugas ir pasitenkinti kokybišku rezultatu.

[addtoany] [kkstarratings]

Detalesnė informacija apie paslaugų kainas [lsvr_button link=”https://www.ambra.lt/kainos/” target=”default” size=”m-normal” color=”m-color-2″ style=”m-type-4″ inview_anim=”none”]Žiūrėti kainas[/lsvr_button] [lsvr_button link=”https://www.ambra.lt/galerija/” target=”default” size=”m-normal” color=”m-color-1″ style=”m-type-1″ inview_anim=”none”]Galerija[/lsvr_button]

[template id=”93″]