Milda 2016-03-19

Likau labai maloniai nustebinta manikiūro procedūra! Profesionali, dėmesinga meistrė, labai tvarkinga ir jauki aplinka. Meistrė davė patarimų dėl nagų priežiūros namuose. Tikrai rekomenduoju!


Ž. Svitraitė 2016-01-26

Labai rekomenduoju apsilankyti pas šią profesionalią meistrę :)
Puikus aptarnavimas, kruopštus darbas, jauki aplinka, ir geri patarimai!


Kristina T. 2014-10-27

Nemėgstu ilgai sėdėti ir laukti salonuose, kada būsi priimta. Čia man patiko, nes niekada nereikėjo laukti savo paskirto laiko. Buvau maloniai nustebinta, kad matant man įrankiai buvo sterilizuoti ir dezinfekuoti. Tai suteikia pasitikėjimą tarp manęs ir meistrės. Rekomenduoju!


Neringa J. 2014-11-16

Kokybiškos priemonės. Malonus aptarnavimas. Viso to – gera nuotaika ir puikus rezultatas. Parinkta ilgalaikio gelinio lako spalva man puikiai tiko. Tikrai žinau, kad dar grįšiu.


Jolanta B. 2014-12-21

Patiko darbas, nes buvo viskas atliktas labai kruopščiai. Meistrės dėmesingumo ir malonaus bendravimo dėka, jaučiausi neįsitempusi procedūros metu. Mano pėdos tapo ne tik gražios, bet ir atsipalaidavusios, dėka nuostabaus pėdų masažo. Linkiu sėkmės!


Idalija B. 2015-01-12

Viskas būtų gal ir neblogai, bet nepatiko, kad sunku prisiskambinti meistrei. Kainos nėra pačios žemiausios, bet kruopštus ir švarus darbas, bei galutinis rezultatas, nudžiugino.


R. Šablinskienė 2015-03-30

Man labai patiko, nes manikiūras buvo padarytas kruopščiai ir gražiai. Darbo įrankiai tvarkingi ir švarūs. Tikrai rekomenduoju tam kas ieško kokybiškos ir nebrangios paslaugos.


Palikti atsiliepimą

  • Karštos naujienos

    Užsisakyti naujienlaiškį. Puiki galimybė el. paštu gauti Ambra siūlomas akcijas, naujienas ir straipsnius kaip puoselėti Jūsų grožį. Norėdami gauti Ambra naujienlaiškį įveskite PAGRINDINĮ el. pašto adresą.
  • Pasiūlymai ir Naujienos