manikiuro-pedikiuro-paslaugos

Greičiausiai pritars kiekviena moteris, kad rankų ir kojų priežiūra reikalauja ypatingo kruopštumo, atsargumo ir žinių, ypač esant problematiškai rankų ir kojų odai, bei nagams.

Todėl, profesionalios grožio paslaugos Vilniuje, Ambra grožio salone, gali leisti pasiekti džiuginančių rezultatų. Tam geriausiai tinka profesionalios manikiūro ir pedikiūro paslaugos.

Manikiūras ir pedikiūras atliekamas meistro, dirbančio su profesionaliomis priemonėmis. Visi įrankiai, naudojami manikiūro ar pedikiūro metu yra naudojami tinkamai dezinfekuojant ir sterilizuojant, klientui matant, o naudojamos priemonės yra tik patikimų gamintojų.

Tačiau, prieš apsisprendžiant apsilankyti pas manikiūro ir pedikiūro meistrą, svarbu žinoti ar nesergate tokiomis ligomis kaip cukrinis diabetas ar kitomis užkrečiamomis ligomis. Privalu apie tai informuoti meistrą. Tokiu atveju bus imtasi atsargumo priemonių.


Manikiūras Pedikiūras Ilgalaikis lakavimas Parafinas Akys

Profesionalios grožio paslaugos atliekamos Vilniuje, klientui patogiu laiku. Paslaugos atliekamos laiku ir kokybiškai, o esant nesklandumams, visada siekiama rasti tinkamą sprendimą, atsižvelgiant į galutinį rezultatą. Šiuo metu, prie įprastai atliekamo manikiūro ir pedikiūro, siūlomas SPA manikiūras ir pedikiūras, bei antakių korekcija, antakių ir blakstienų dažymas.

Suprantame ir pritariame, kad klientas ieško patikimos ir kokybiškos grožio paslaugos, todėl Jūsų pageidavimai ir pastabos – tai tikslas nuolatos gerinti paslaugos kokybę.

Paslaugos 4.92/5 51 balsavo

Detalesnė informacija apie paslaugų kainas Žiūrėti kainas Galerija

  • Karštos naujienos

    Užsisakyti naujienlaiškį. Puiki galimybė el. paštu gauti Ambra siūlomas akcijas, naujienas ir straipsnius kaip puoselėti Jūsų grožį. Norėdami gauti Ambra naujienlaiškį įveskite PAGRINDINĮ el. pašto adresą.
  • Pasiūlymai ir Naujienos